Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

piątek, 01 lipiec 2016 00:33

Wiesław Sroka nie jest już prezesem Babiej Góry

Wczoraj, tj. w czwartek 30 czerwca rezygnację z funkcji prezesa suskiej Babiej Góry złożył Wiesław Sroka

Odchodzącemu prezesowi dziękujemy za owocną roczną pracę na rzecz klubu. Dzięki jego zaangażowaniu zespoły Babiej Góry ponownie zaczęły osiągać bardzo dobre wyniki sportowe. Życzymy Wiesławowi Sroce dalszych sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 01 lipiec 2016 09:28

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaWiesław Sroka nie jest już prezesem Babiej Góry Top of Page