Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

poniedziałek, 11 kwiecień 2016 15:09

Suskie Orliki dopingowały Wisłę Kraków

Kilkudziesięciu zawodników z trzech klubów z naszego powiatu pojawiło się na trybunach Wisły Kraków podczas sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin (1:1).

Do Krakowa pojechali zawodnicy z roczników 2003-2005 z klubów: MKS Babia Góra Sucha Beskidzka, LKS Garbarz Zembrzyce oraz LKS Huragan Skawica. Młodzi adepci futbolu z naszego powiatu mieli możliwość zobaczenia w akcji na żywo piłkarzy z ekstraklasy dzięki pomysłodawcom i inicjatorom wyjazdu - panom Januszowi Fujakowi i Zdzisławowi Janikowi.

Wyjazd naszych orlików sfinansował zarząd Babiej Góry.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaSuskie Orliki dopingowały Wisłę Kraków Top of Page