Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

wtorek, 19 styczeń 2016 20:31

Zmarł Bogusław Mak

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego byłego skrzydłowego Bogusława Maka.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej przez długi czas pomagał Babiej Górze pełniąc m.in. funkcję biletera. Bogusław Mak do końca był prawdziwym kibicem naszego klubu często odwiedzając stadion przy ulicy Mickiewicza.

Łączymy się w bólu i składamy kondolencje synom zmarłego, naszym wychowankom Michałowi i Mateuszowi oraz  całej rodzinie.

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 styczeń 2016 20:57

Komentarze   

 
elementsplugin.com
0 #2 elementsplugin.com 2018-05-17 06:36
It works very well for me
Cytować
 
 
...
0 #1 ... 2016-01-20 21:54
Spoczywaj w pokoju wujku! [*]
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaZmarł Bogusław Mak Top of Page