Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

poniedziałek, 21 listopad 2016 00:00

Podziękowanie

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego  Babia Gora  w Suchej Beskidzkiej, serdecznie dziękuje Panu Tomaszowi Bielarzowi właścicielowi restauracji Pełna Chata, Panu Marcinowi Kołaczowi z sieci handlowej sużyw oraz Panu Adamowi Bubiakowi za okazaną pomoc w organizacji zakończenia rundy jesiennej rozgrywek pilkarskich grupy seniorskiej.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 listopad 2016 18:43

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaPodziękowanie Top of Page