Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

wtorek, 07 lipiec 2015 10:00

Wiesław Sroka prezesem Babiej Góry

Zaledwie kilka dni po nieudanym sezonie 2014/2015 zakończonym spadkiem seniorów do A-klasy odbyły się wybory w MKS Babia Góra Sucha Beskidzka. Nowym prezesem został Wiesław Sroka.

Wybory odbyły się w środowe popołudnie w sali UM w Suchej Beskidzkiej. Jeszcze przed wyborami wiadomo było, że nowy zarząd już od pierwszych dni kadencji czeka wiele pracy. Odbudowa morale seniorów po spadku do A-klasy czy ustalenie nazwiska szkoleniowca, który ma poprowadzić drużynę w zbliżającym się sezonie (Janusz Suwada został zatrudniony tylko na osiem ostatnich spotkań poprzedniego sezonu) - to sprawy najpilniejsze tym bardziej, że przerwa między sezonami jest przecież krótka. Na wyborach obecny był również burmistrz Stanisław Lichosyt, który m.in. wyraził nadzieję, że nowy zarząd lepiej zadba o obiekt. Burmistrz nie wykluczył, że obiekt będzie zarządzany przez miasto, a Babia Góra będzie go dzierżawiła. 

- W czwartek mamy spotkanie nowego zarządu i na nich ustalimy m.in. priorytetowe w najbliższym czasie sprawy dla klubu. Trzeba poznać materię klubu na tu i teraz - mówi Wiesław Sroka.

Oprócz Wiesława Sroki skład zarządu MKS Babia Góra Sucha Beskidzka uzupełnili: Mariusz Korczak (wiceprezes ds. sportowych), Jakub Nosal (wiceprezes ds. organizacyjnych), Ewa Janiczak (sekretarz), Wojciech Lichosyt (skarbnik), Krzysztof Stróżak, Tomasz Wala, Grzegorz Sitarz i Marek Banaś.

Ostatnio zmieniany środa, 08 lipiec 2015 16:34

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaWiesław Sroka prezesem Babiej Góry Top of Page