Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 04 sierpień 2017 16:24

Terminarz A klasa Wadowicka - jesień

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-12/2017-08-13

1 RELAKS WYSOKA  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-08-12 15:00
2 BURZA ROCZYNY  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-08-13 15:00
3 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  SKAWA WADOWICE 2017-08-12 15:00
4 DĄB TOMICE  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-08-12 17:00
5 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-08-12 17:00
6 LESKOWIEC RZYKI  -  HURAGAN INWAŁD 2017-08-12 17:00
7 STRZELEC BUDZÓW  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-08-12 17:00
8 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-08-12 17:00



Kolejka: 2 w dniach 2017-08-15

9 OLIMPIA CHOCZNIA  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-08-15 17:00
10 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-08-15 17:00
11 HURAGAN INWAŁD  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-08-15 17:00
12 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-08-15 17:00
13 ORZEŁ WIEPRZ  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-08-15 17:00
14 SKAWA WADOWICE  -  DĄB TOMICE 2017-08-15 17:00
15 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-08-15 17:00
16 RELAKS WYSOKA  -  BURZA ROCZYNY 2017-08-15 17:00



Kolejka: 3 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

17 BURZA ROCZYNY  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-08-20 17:00
18 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  RELAKS WYSOKA 2017-08-20 15:00
19 DĄB TOMICE  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-08-19 17:00
20 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  SKAWA WADOWICE 2017-08-20 17:00
21 LESKOWIEC RZYKI  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-08-19 17:00
22 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-08-19 17:00
23 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  HURAGAN INWAŁD 2017-08-19 17:00
24 ASTRA SPYTKOWICE  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-08-20 17:00



Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

25 OLIMPIA CHOCZNIA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-08-27 17:00
26 HURAGAN INWAŁD  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-08-27 17:00
27 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-08-26 17:00
28 ORZEŁ WIEPRZ  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-08-26 17:00
29 LESKOWIEC RZYKI  -  SKAWA WADOWICE 2017-08-26 17:00
30 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-08-26 17:00
31 RELAKS WYSOKA  -  DĄB TOMICE 2017-08-26 17:00
32 BURZA ROCZYNY  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-08-27 17:00



Kolejka: 5 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

33 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-09-03 15:00
34 DĄB TOMICE  -  BURZA ROCZYNY 2017-09-02 17:00
35 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  RELAKS WYSOKA 2017-09-03 17:00
36 LESKOWIEC RZYKI  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-09-03 17:00
37 STRZELEC BUDZÓW  -  SKAWA WADOWICE 2017-09-03 17:00
38 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-09-02 17:00
39 ASTRA SPYTKOWICE  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-09-03 17:00
40 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  HURAGAN INWAŁD 2017-09-02 17:00



Kolejka: 6 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

41 OLIMPIA CHOCZNIA  -  HURAGAN INWAŁD 2017-09-10 17:00
42 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-09-09 17:00
43 ORZEŁ WIEPRZ  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-09-09 17:00
44 SKAWA WADOWICE  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-09-09 17:00
45 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-09-09 17:00
46 RELAKS WYSOKA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-09-09 17:00
47 BURZA ROCZYNY  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-09-10 17:00
48 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  DĄB TOMICE 2017-09-10 15:00



Kolejka: 7 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

49 DĄB TOMICE  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-09-16 16:00
50 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-09-17 16:00
51 LESKOWIEC RZYKI  -  BURZA ROCZYNY 2017-09-17 16:00
52 STRZELEC BUDZÓW  -  RELAKS WYSOKA 2017-09-17 16:00
53 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-09-16 16:00
54 ASTRA SPYTKOWICE  -  SKAWA WADOWICE 2017-09-17 16:00
55 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-09-16 16:00
56 HURAGAN INWAŁD  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-09-16 15:00



Kolejka: 8 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

57 OLIMPIA CHOCZNIA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-09-24 16:00
58 ORZEŁ WIEPRZ  -  HURAGAN INWAŁD 2017-09-23 16:00
59 SKAWA WADOWICE  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-09-23 16:00
60 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-09-23 16:00
61 RELAKS WYSOKA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-09-23 16:00
62 BURZA ROCZYNY  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-09-24 16:00
63 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-09-24 15:00
64 DĄB TOMICE  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-09-23 16:00



Kolejka: 9 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

65 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-10-01 16:00
66 LESKOWIEC RZYKI  -  DĄB TOMICE 2017-09-30 16:00
67 STRZELEC BUDZÓW  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-10-01 16:00
68 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  BURZA ROCZYNY 2017-09-30 16:00
69 ASTRA SPYTKOWICE  -  RELAKS WYSOKA 2017-10-01 16:00
70 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-09-30 16:00
71 HURAGAN INWAŁD  -  SKAWA WADOWICE 2017-09-30 16:00
72 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-09-30 16:00



Kolejka: 10 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

73 OLIMPIA CHOCZNIA  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-10-08 15:00
74 SKAWA WADOWICE  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-10-07 15:00
75 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  HURAGAN INWAŁD 2017-10-07 15:00
76 RELAKS WYSOKA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-10-07 15:00
77 BURZA ROCZYNY  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-10-08 15:00
78 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-10-08 15:00
79 DĄB TOMICE  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-10-07 15:00
80 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-10-08 15:00



Kolejka: 11 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

81 LESKOWIEC RZYKI  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-10-14 15:00
82 STRZELEC BUDZÓW  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-10-15 15:00
83 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  DĄB TOMICE 2017-10-14 15:00
84 ASTRA SPYTKOWICE  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-10-15 15:00
85 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  BURZA ROCZYNY 2017-10-14 15:00
86 HURAGAN INWAŁD  -  RELAKS WYSOKA 2017-10-14 15:00
87 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-10-14 15:00
88 ORZEŁ WIEPRZ  -  SKAWA WADOWICE 2017-10-14 15:00



Kolejka: 12 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

89 OLIMPIA CHOCZNIA  -  SKAWA WADOWICE 2017-10-22 15:00
90 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-10-21 15:00
91 RELAKS WYSOKA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-10-21 15:00
92 BURZA ROCZYNY  -  HURAGAN INWAŁD 2017-10-22 15:00
93 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-10-22 15:00
94 DĄB TOMICE  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-10-21 15:00
95 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-10-22 15:00
96 LESKOWIEC RZYKI  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-10-22 11:00



Kolejka: 13 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

97 STRZELEC BUDZÓW  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-10-29 14:00
98 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-10-28 14:00
99 ASTRA SPYTKOWICE  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-10-29 14:00
100 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  DĄB TOMICE 2017-10-28 14:00
101 HURAGAN INWAŁD  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-10-28 14:00
102 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  BURZA ROCZYNY 2017-10-28 14:00
103 ORZEŁ WIEPRZ  -  RELAKS WYSOKA 2017-10-28 14:00
104 SKAWA WADOWICE  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-10-28 14:00



Kolejka: 14 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

105 OLIMPIA CHOCZNIA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-11-05 13:00
106 RELAKS WYSOKA  -  SKAWA WADOWICE 2017-11-04 13:00
107 BURZA ROCZYNY  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-11-05 13:00
108 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-11-05 13:00
109 DĄB TOMICE  -  HURAGAN INWAŁD 2017-11-04 13:00
110 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-11-05 13:00
111 LESKOWIEC RZYKI  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-11-05 11:00
112 STRZELEC BUDZÓW  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-11-05 13:00



Kolejka: 15 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

113 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-11-11 13:00
114 ASTRA SPYTKOWICE  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-11-12 13:00
115 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-11-11 13:00
116 HURAGAN INWAŁD  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-11-11 13:00
117 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  DĄB TOMICE 2017-11-11 13:00
118 ORZEŁ WIEPRZ  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-11-11 13:00
119 SKAWA WADOWICE  -  BURZA ROCZYNY 2017-11-11 13:00
120 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  RELAKS WYSOKA 2017-11-11 13:00