Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka
piątek, 04 sierpień 2017 16:24

Terminarz A klasa Wadowicka - jesień

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-12/2017-08-13

1 RELAKS WYSOKA  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-08-12 15:00
2 BURZA ROCZYNY  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-08-13 15:00
3 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  SKAWA WADOWICE 2017-08-12 15:00
4 DĄB TOMICE  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-08-12 17:00
5 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-08-12 17:00
6 LESKOWIEC RZYKI  -  HURAGAN INWAŁD 2017-08-12 17:00
7 STRZELEC BUDZÓW  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-08-12 17:00
8 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-08-12 17:00



Kolejka: 2 w dniach 2017-08-15

9 OLIMPIA CHOCZNIA  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-08-15 17:00
10 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-08-15 17:00
11 HURAGAN INWAŁD  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-08-15 17:00
12 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-08-15 17:00
13 ORZEŁ WIEPRZ  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-08-15 17:00
14 SKAWA WADOWICE  -  DĄB TOMICE 2017-08-15 17:00
15 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-08-15 17:00
16 RELAKS WYSOKA  -  BURZA ROCZYNY 2017-08-15 17:00



Kolejka: 3 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

17 BURZA ROCZYNY  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-08-20 17:00
18 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  RELAKS WYSOKA 2017-08-20 15:00
19 DĄB TOMICE  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-08-19 17:00
20 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  SKAWA WADOWICE 2017-08-20 17:00
21 LESKOWIEC RZYKI  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-08-19 17:00
22 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-08-19 17:00
23 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  HURAGAN INWAŁD 2017-08-19 17:00
24 ASTRA SPYTKOWICE  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-08-20 17:00



Kolejka: 4 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

25 OLIMPIA CHOCZNIA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-08-27 17:00
26 HURAGAN INWAŁD  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-08-27 17:00
27 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-08-26 17:00
28 ORZEŁ WIEPRZ  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-08-26 17:00
29 LESKOWIEC RZYKI  -  SKAWA WADOWICE 2017-08-26 17:00
30 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-08-26 17:00
31 RELAKS WYSOKA  -  DĄB TOMICE 2017-08-26 17:00
32 BURZA ROCZYNY  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-08-27 17:00



Kolejka: 5 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

33 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-09-03 15:00
34 DĄB TOMICE  -  BURZA ROCZYNY 2017-09-02 17:00
35 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  RELAKS WYSOKA 2017-09-03 17:00
36 LESKOWIEC RZYKI  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-09-03 17:00
37 STRZELEC BUDZÓW  -  SKAWA WADOWICE 2017-09-03 17:00
38 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-09-02 17:00
39 ASTRA SPYTKOWICE  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-09-03 17:00
40 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  HURAGAN INWAŁD 2017-09-02 17:00



Kolejka: 6 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

41 OLIMPIA CHOCZNIA  -  HURAGAN INWAŁD 2017-09-10 17:00
42 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-09-09 17:00
43 ORZEŁ WIEPRZ  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-09-09 17:00
44 SKAWA WADOWICE  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-09-09 17:00
45 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-09-09 17:00
46 RELAKS WYSOKA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-09-09 17:00
47 BURZA ROCZYNY  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-09-10 17:00
48 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  DĄB TOMICE 2017-09-10 15:00



Kolejka: 7 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

49 DĄB TOMICE  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-09-16 16:00
50 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-09-17 16:00
51 LESKOWIEC RZYKI  -  BURZA ROCZYNY 2017-09-17 16:00
52 STRZELEC BUDZÓW  -  RELAKS WYSOKA 2017-09-17 16:00
53 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-09-16 16:00
54 ASTRA SPYTKOWICE  -  SKAWA WADOWICE 2017-09-17 16:00
55 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-09-16 16:00
56 HURAGAN INWAŁD  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-09-16 15:00



Kolejka: 8 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

57 OLIMPIA CHOCZNIA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-09-24 16:00
58 ORZEŁ WIEPRZ  -  HURAGAN INWAŁD 2017-09-23 16:00
59 SKAWA WADOWICE  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-09-23 16:00
60 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-09-23 16:00
61 RELAKS WYSOKA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-09-23 16:00
62 BURZA ROCZYNY  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-09-24 16:00
63 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-09-24 15:00
64 DĄB TOMICE  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-09-23 16:00



Kolejka: 9 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

65 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-10-01 16:00
66 LESKOWIEC RZYKI  -  DĄB TOMICE 2017-09-30 16:00
67 STRZELEC BUDZÓW  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-10-01 16:00
68 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  BURZA ROCZYNY 2017-09-30 16:00
69 ASTRA SPYTKOWICE  -  RELAKS WYSOKA 2017-10-01 16:00
70 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-09-30 16:00
71 HURAGAN INWAŁD  -  SKAWA WADOWICE 2017-09-30 16:00
72 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-09-30 16:00



Kolejka: 10 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

73 OLIMPIA CHOCZNIA  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-10-08 15:00
74 SKAWA WADOWICE  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-10-07 15:00
75 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  HURAGAN INWAŁD 2017-10-07 15:00
76 RELAKS WYSOKA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-10-07 15:00
77 BURZA ROCZYNY  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-10-08 15:00
78 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-10-08 15:00
79 DĄB TOMICE  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-10-07 15:00
80 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-10-08 15:00



Kolejka: 11 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

81 LESKOWIEC RZYKI  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-10-14 15:00
82 STRZELEC BUDZÓW  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-10-15 15:00
83 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  DĄB TOMICE 2017-10-14 15:00
84 ASTRA SPYTKOWICE  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-10-15 15:00
85 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  BURZA ROCZYNY 2017-10-14 15:00
86 HURAGAN INWAŁD  -  RELAKS WYSOKA 2017-10-14 15:00
87 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-10-14 15:00
88 ORZEŁ WIEPRZ  -  SKAWA WADOWICE 2017-10-14 15:00



Kolejka: 12 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

89 OLIMPIA CHOCZNIA  -  SKAWA WADOWICE 2017-10-22 15:00
90 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-10-21 15:00
91 RELAKS WYSOKA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-10-21 15:00
92 BURZA ROCZYNY  -  HURAGAN INWAŁD 2017-10-22 15:00
93 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-10-22 15:00
94 DĄB TOMICE  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-10-21 15:00
95 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-10-22 15:00
96 LESKOWIEC RZYKI  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-10-22 11:00



Kolejka: 13 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

97 STRZELEC BUDZÓW  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-10-29 14:00
98 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-10-28 14:00
99 ASTRA SPYTKOWICE  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-10-29 14:00
100 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  DĄB TOMICE 2017-10-28 14:00
101 HURAGAN INWAŁD  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-10-28 14:00
102 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  BURZA ROCZYNY 2017-10-28 14:00
103 ORZEŁ WIEPRZ  -  RELAKS WYSOKA 2017-10-28 14:00
104 SKAWA WADOWICE  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-10-28 14:00



Kolejka: 14 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

105 OLIMPIA CHOCZNIA  -  SOKÓŁ PRZYTKOWICE 2017-11-05 13:00
106 RELAKS WYSOKA  -  SKAWA WADOWICE 2017-11-04 13:00
107 BURZA ROCZYNY  -  ORZEŁ WIEPRZ 2017-11-05 13:00
108 ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA  -  BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2017-11-05 13:00
109 DĄB TOMICE  -  HURAGAN INWAŁD 2017-11-04 13:00
110 BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA  -  JAŁOWIEC STRYSZAWA 2017-11-05 13:00
111 LESKOWIEC RZYKI  -  ASTRA SPYTKOWICE 2017-11-05 11:00
112 STRZELEC BUDZÓW  -  ŻAREK BARWAŁD GÓRNY 2017-11-05 13:00



Kolejka: 15 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

113 ŻAREK BARWAŁD GÓRNY  -  OLIMPIA CHOCZNIA 2017-11-11 13:00
114 ASTRA SPYTKOWICE  -  STRZELEC BUDZÓW 2017-11-12 13:00
115 JAŁOWIEC STRYSZAWA  -  LESKOWIEC RZYKI 2017-11-11 13:00
116 HURAGAN INWAŁD  -  BABIOGÓRSKIE CENTRUM SPORTU ZAWOJA 2017-11-11 13:00
117 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA  -  DĄB TOMICE 2017-11-11 13:00
118 ORZEŁ WIEPRZ  -  ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA 2017-11-11 13:00
119 SKAWA WADOWICE  -  BURZA ROCZYNY 2017-11-11 13:00
120 SOKÓŁ PRZYTKOWICE  -  RELAKS WYSOKA 2017-11-11 13:00

Komentarze   

 
BestJanessa
0 #3 BestJanessa 2018-11-14 06:46
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use
the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for
more info simply search in gooogle: boorfe's tips
monetize your website
Cytować
 
 
profile7305
0 #2 profile7305 2018-11-01 11:15
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 
 
Łukasz
0 #1 Łukasz 2017-10-05 12:08
Mój dziadek rodowity suszanin w latach 50. chodził na mecze w Suchej. Powodzenia w lidze!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyTerminarz Top of Page