Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 lipiec 2016 15:48

Bramka w 10 sekundzie. Babia Góra wygrywa w Zebrzydowicach

Dawid Choczyński autor jednej z najszybciej zdobytych bramek w histori  Babiej Góry. Dawid Choczyński autor jednej z najszybciej zdobytych bramek w histori Babiej Góry.

Hattrick Dawida Choczyńskiego i Babia Góra z 6 młodzieżowcami w składzie  wygrywa w I rundzie Pucharu Polski.

Już w ....  10 sekundzie? zdania są podzielone bo nikt nie spodziewał się tak szybkiego prowadzenia naszej drużyny. Dawid Choczyński przyblokował wybicie piłki przez obrońcę Olimpii a ta lobując bramkarza gospodarzy wpadła do siatki. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Na listę strzelców wpisał się jeszcze raz Dawid, ale okazję do podwyższenia prowadzenia mieli min. Michał Stróżak,  Kamil Bielarz czy Radek Dyduch. W drugiej połowie na listrze strzelców wpisał sie ponownie Dawid Choczyński oraz Radek Dyduch.

Olimpia Zebrzydowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:4 (0:2)

Gole dla Babiej Góry: Choczyński (trzy), Dyduch.

Skład Babiej Góry: Steczek - Magiera, Rzepka, Burliga, Stróżak (70' Krupa), Kociołek, Dyduch, Świerkosz, Żmuda, Bielarz, Choczyński.

 

Kolejnym rywalem w rozgrywakach pucharowych będzie Skawa Wadowice.

Sobota godzina 18.00 stadion Babiej Góry