Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

piątek, 01 lipiec 2016 00:24

Lachy Lachowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:8 (1:3)

Mocno okrojony skład nie przeszkodził Babiej Górze w odniesieniu najwyższego w tym sezonie zwycięstwa.

Pierwsi co prawda wpisali się na listę strzelców gospodarze - Artura Kachnica z rzutu karnego pokonał Dawid Kachel, lecz potem do siatki trafiali już tylko podopieczni Sławomira Bączka.

Do wyrównania doprowadził Tomasz Ścieszka - sędzia podyktował drugą w pierwszej połowie jedenastkę. Tym razem za faul w polu karnym na Dawidzie Choczyńskim. Babią Górę na prowadzenie wyprowadził w 35. minucieRafał Magiera, który dobił wyplutą przez Łukasza Nowaka piłkę po strzale Choczyńskiego. Na przerwę suszanie schodzili z dwubramkową zaliczką - tym razem do meczowego protokołu wpisał się... samobójczym trafieniem jeden z zawodników Lachów.

Tuż po wznowieniu gry (47. minuta) w drugiej połowie Choczyński wykorzystał sytuację sam na sam z Nowakiem i było już 4:1. Lachy jeszcze nie otrząsnęły się po tym ciosie, a już musiały ponownie zaczynać grę od środka boiska. W 50. minucie uderzeniem z 16. metrów piątego gola dla Babiej Góry zdobył Dawid Sumera.

Osiem minut później po indywidualnej akcji Choczyńskiego z bliskiej odległości do bramki trafił Artur Rzepka. Kolejne, siódme już trafienie dla Babiej Góry było dziełem Michała Chrząszcza. Wynik, również uderzeniem z dystansu, ustalił Kuba Kociołek.

Ten mecz idealnie podsumowuje całą rundę, cały sezon w wykonaniu Lachów i Babiej Góry. Słaby tych pierwszych, dobry tych drugch.

Lachy Lachowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:8 (1:3)

Gol dla Lachów: Dawid Kachel.

Gole dla Babiej Góry: Choczyński (dwa), Sumera, Rzepka, Ścieszka (k.), Kociołek, Magiera, samobójczy.

Składy:

Lachy: Nowak - Kąkol, Elsner, Kubieniec, Banaś, Dawid Kachel (47' Piecha), Daniel Kachel (55' M. Kachel), Małysiak, T. Kachel, Baca, Bogacz.

Babia Góra: Kachnic (65' Młyński) - Rzepka, Kudzia, Burliga, Ścieszka, Kociołek, Chrząszcz, Sumera, Świerkosz (46' Dyduch), Choczyński.