Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

piątek, 08 kwiecień 2016 13:38

W niedzielę. Płomień Sosnowice - Babia Góra Sucha Beskidzka

Tydzień temu Babia Góra Sucha Beskidzka nie grała (przełożyła mecz z Leskowcem Rzyki na maj), ale w ten weekend nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by zmierzyła się z beniaminkiem Płomieniem Sosnowice. W Sosnowicach. - Po kiepskim początku rundy jesiennej, liczę na to, że Babia Góra zanotuje zupełnie inny start. Uzupełniono braki w drużynie i powinien to być inny zespół niż z pierwszych spotkań sezonu. Liczę, że zawodnicy wyjdą na mecz pozytywnie naładowani i rozpoczną z wysokiego C rundę rewanżową - mówi nasz były zawodnik i trener Paweł Krzeszowiak ekspert portalu sucha24.pl .

 

W naszej drużynie zadebiutuje pozyskany z ligi amatorskiej Arkadiusz Piątek oraz po powrocie z wypożyczenia Rafał Magiera.

Płomień Sosnowice - Babia Góra Sucha Beskidzka / niedz. 10.04.2016 godz. 16:00

W innych meczach A klasy.

Cztery punkty dzielą Cedron Brody od Naroża Juszczyn. Podopieczni Jakuba Jeziorskiego będą chcieli w najbliższą niedzielę zrobić wszystko, żeby po tym spotkaniu różnica ta wynosiła jedno oczko. - Mecz na szczycie i jednocześnie mecz, który pokaże, czy Naroże jest w stanie w tym sezonie awansować. Ważne dla Naroża jest to, że gra u siebie - uważa nasz piłkarski ekspert

- Słowa trenera Chorążego po pierwszym meczu, że raczej spadną z ligi, mogą być zasłoną dymną. Albo próbą ściągnięcia odpowiedzialności i stresu z zawodników. Do końca sezonu daleka droga. Pamiętam, jak grałem z Tempo Białka w B-klasie i gdy przyszło nam grać z drużyną z Lachowic, to zawsze wiedzieliśmy, że czeka nas trudna przeprawa. Lachy to charakterna drużyna, która łatwo się nie poddaje - przyznaje nasz piłkarski ekspert.

W niedzielę Lachy zagrają z mającym raptem dwa punkty więcej Halniakiem Targanice. Drużyna z Targanic nie wygrała w tym sezonie na wyjeździe, zatem wszystko w nogach zawodników z Lachowic.

Budzi się do życia także podhalańska A-klasa z naszym jedynakiem na tym poziomie rozgrywek - Jordanem Jordanów. Pierwszym rywalem o ligowe punkty Jordana będzie zespół Skalni Zaskale. Gospodarze mają ze Skalnymi rachunki do wyrównania, bo w rundzie jesiennej przegrali na wyjeździe 3:1.

Naroże Juszczyn - Cedron Brody / niedz. 10.04.2016 godz. 16:00

Lachy Lachowice - Halniak Targanice / niedz. 10.04.2016 godz. 16:00

Jordan Jordanów - Skalni Zaskale / niedz. 10.04.2016 godz. 16:00

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyW niedzielę. Płomień Sosnowice - Babia Góra Sucha Beskidzka Top of Page