Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

sobota, 18 lipiec 2015 21:35

Babia Góra wygrywa sparing i testuje nowych zawodników

Babia Góra wygrała mecz sparingowy w Marcówce z Błyskawicą 3-2 (1-0).

Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca Babiej Góry Sławomira Bączka. W drużynie brakowało kilku podstawowych zawodników min.. Michała Bałosa, Robrta Listwana, Jakuba Kociołka, Roberta Starowicza czy  Łukasza Miki. Meczy był więc okazją do zaprezentowania się nowych testowanych zawodników.

Drużynę Błyskawicy Marcówka prowadzi Janusz Suwada, który jeszcze miesiąc temu była szkoleniowcem Babiej Góry . W drużynie naszych dzisiejszych rywali wystąpił również Krzysztof Rak który przez ostatnie dwa sezony bronił barw Babiej Góry
Bramki dla Babiej Góry zdobyli: zawodnik testowany , Jacek Leśniak i.....  bramkarz Artur Kacznic który po kontuzji Amadeusza Żmudy musiał zagrać w polu..

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyBabia Góra wygrywa sparing i testuje nowych zawodników Top of Page