Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

poniedziałek, 13 lipiec 2015 21:01

Seniorzy rozpoczeli przygotowania do sezonu.

16 zawodników zjawiło się na pierwszym treningu Babiej Góry. Przed zajęciami z zawodnikami spotkali się przedstawiciele zarządu - Mariusz Korczak, Jakub Nosal, Ewa Janiczak, Grzegorz Sitarz, Marek Banaś i Tomasz Wala.

Plan pracy nakreślił nowy trener Sławomir Bączek

Treningi :

poniedziałek g.19
środa           g.19
czwartek      g.19

W sobotę 18 lipca o godzinie 17:00 zagramy mecz sparingowy w Marówce z Błyskawicą a 24 lipca(sobota) o godzinie 17:00 u siebie z Gościbią Sułkowice.

Komentarze   

 
czuwacz
0 #1 czuwacz 2015-07-18 13:37
24 lipca to piątek (a nie sobota)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzySeniorzy rozpoczeli przygotowania do sezonu. Top of Page