Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

poniedziałek, 13 lipiec 2015 08:21

Zagraliśmy charytatywnie dla Andrzejka.

Zagraliśmy charytatywnie dla Andrzejka. Paweł Woźniak

Treningi Babia Góra wznawia w poniedziałek o godz. 19, ale nie przeszkodziło to jej zawoddnikom wziąć udział w niedzielne popołudnie Makowie Podhalańskim w turnieju charytatywnym dla Andrzeja Janoszka.

Babia Góra zajęła siódme miejsce (w grupie musiała uznać wyższość Tempo Białka, Watrze Zawoi i Lachom Lachowice; ta ostatnia drużyna wygrała cały turniej) - w meczu o tę lokatę pokonała LKS Bieńkówka 2:1. - Bienia nas ciśnie, bronimy - pół żartem, pół serio komentował wydarzenia na boisku zza linii końcowej Sebastian Tłok. Ale nie docisła :) Tylko szkoda kontuzji Pawła Starowicza, którego karetka odwiozła do szpitala - mamy nadzieję, że Steve niebawem znowu będzie z nami.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyZagraliśmy charytatywnie dla Andrzejka. Top of Page