Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

poniedziałek, 13 lipiec 2015 08:21

Zagraliśmy charytatywnie dla Andrzejka.

Zagraliśmy charytatywnie dla Andrzejka. Paweł Woźniak

Treningi Babia Góra wznawia w poniedziałek o godz. 19, ale nie przeszkodziło to jej zawoddnikom wziąć udział w niedzielne popołudnie Makowie Podhalańskim w turnieju charytatywnym dla Andrzeja Janoszka.

Babia Góra zajęła siódme miejsce (w grupie musiała uznać wyższość Tempo Białka, Watrze Zawoi i Lachom Lachowice; ta ostatnia drużyna wygrała cały turniej) - w meczu o tę lokatę pokonała LKS Bieńkówka 2:1. - Bienia nas ciśnie, bronimy - pół żartem, pół serio komentował wydarzenia na boisku zza linii końcowej Sebastian Tłok. Ale nie docisła :) Tylko szkoda kontuzji Pawła Starowicza, którego karetka odwiozła do szpitala - mamy nadzieję, że Steve niebawem znowu będzie z nami.

Komentarze   

 
BestRamona
0 #1 BestRamona 2018-02-17 15:04
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra
bucks every month because you've got high quality content.
If you want to know how to make extra bucks, search for: Ercannou's essential tools best adsense alternative
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyZagraliśmy charytatywnie dla Andrzejka. Top of Page